Zasvěcovací tarotový román Stigmata Karmy.

Jak se z lezce jménem Jára stal poustevník a zasvěcenec Naga JaRa Nanda.

Absolutně fantastický, neosurrealistický, autobiografický román, o spirituálním probouzení a duchovní realizaci v moderní Itálii, o hledání své vlastní životní autenticity, o probuzení z loutky „ve skutečného člověka“ podle vzoru Pinocchia.

„O tom, jak jsme pomalu prozírali z naivity a přitom lidsky i duchovně rostli a zráli, trpěli a objevovali sebe, vesmír, super realitu za realitou, delfíny, lidi, lásku, nepřátele a nejkrásnější zemi na světě, je tato kniha, ve které nebudeme jen vzpomínat na staré dobré časy, ale současně přitom otvírat vaše stigmata karmy, pronikat do vašich deja vú a prožívat prozírání, probouzení a poznávání vašich delfínů, lásek a super reality.“

Tarot je zde po staletí. Nahlédněte do svých životních situací a pochopte je.

„Tarot je jednou z metod, jak porozumět životu, sobě a smyslu bytí. Každá z karet zastupuje jednu část existence. Kdykoliv mícháme balíček karet, držíme vesmír, časoprostor, všechny bytosti, a když pak z tohoto zamíchaného balíčku vesmíru vyložíme kartu, vidíme jeho část, která má pro přítomný okamžik v našem vědomí největší důležitost, nejsilnější vibraci, nejaktuálnější poselství...“

Kdo s tarotem začíná, najde v knize nejenom význam a výklad každé karty. Najde víc – prožitkové uvedení do podstaty principu, který každá karta představuje v našem životě.  S Karmickou Akránou pochopíte svět, každou situaci nejenom ve vašem životě.

Naučíte se používat tarotový výklad pro správná rozhodnutí, pro představu o budoucnosti a pomoc druhým.

Karty Karmická Arkána jsou originální nejen osobitým pohledem na tarot, ale zejména každá karta popisuje svou pozitivní i negativní část. Karty vypráví i své klady i zápory v každé situaci.

Součástí balení karet je i praktická výkladová knížka, která vám bude vždy po ruce a napoví v každodenních situacích. Díky její velikosti bude s vámi kdykoliv a kdekoliv.

"Karty sady Karmická arkána hledají odpovědi na otázky jako: Proč zrovna já? Proč se toto děje mně? A tím pomáhají porozumět našim krokům mezi nebem a zemí, materiálním a metafyzickým, osudově nezměnitelným a svobodnou vůlí, ať už tuto cestu v těle mezi milníky zrození a smrti vnímáte jen jako jediné vynoření se delfína nad hladinou času s tím, že další výskok delfína ponecháte výhradně potomkům. Anebo věříte, že tyto vaše kroky časoprostorem budou po smrti tohoto těla pokračovat v tělech nových, hmotných i nehmotných. V tomto druhém případě vám právě Karmická arkána pomůže rozpoznat, kdo je kdo napříč životy, prozřít pocity déjà vu a karmických snů a tím, jste-li motivováni duchovním hledáním, otevře vertikálu hory vedoucí k věčnosti s tichým pokynem „račte mě vylézt“.

Získejte ukázku knihy Stigmata karmy a výkladové knihy z tarotových karet ZDARMA

Zadejte svůj e-mail a ukázka z knih Vám přijde do Vaši e-mailové schránky obratem.

O knize Stigmata karmy

Neosurrealistický román o tom, jak Jára v 18 letech emigroval ze socialistického bloku přes Julské Alpy do Itálie, kde v  neuvěřitelných podmínkách „jiné planety” a krásných i absurdních setkáních zažívá sám sebe, své spirituální a lidské zrání a především zázrak své vlastní výjimečné autenticity, která v kombinaci vytržení ze sociálních vazeb společnosti, bolestné izolace a nekonečných a vyčerpávajících dobrodružství emigrace, vytryskla jako paprsek, osvobozený z temnoty krabice.
Ve 22 kartách tarotové Karmické arkány prožíváme s autorem iniciaci do těchto vzácných 22 schodů do nebe, schodů k zasvěcení do našich vlastních životních příběhů.

Zajímavou linií, doprovázející hlavní osu hrdiny v italské emigraci, je osa ženské hrdinky Ješe Li. Na své duchovní cestě touží „čokoládovou” lásku, lásku měnící se v nenávist ve vteřině partnerského zranění, proměnit v lásku Absolutní, bez bolesti, závislosti, žárlivosti a opotřebování a dosáhnout tak na „osvícení obyčejné ženské“. Tato linie se odehrává v Japonsku a na ostrovech Mikronésie, kde Ješe Li vybojovává na hranici života a smrti nejen Absolutní lásku, ale také pomáhá Pinocchiovi stát se „skutečným člověkem” vysvobozeným z dřevěné loutky.

Co se naučíte?

Soubor karet a výkladové knížky je praktickým návodem pro práci s tarotem života moderního člověka. Žijeme v době obrazů, které jsou všude kolem nás – televize, billboardy, internet. Karmická Arkána mluví obrazy našeho světa a doby, v níž žijeme. V obrazech, které známe. Tyto obrazy v propojení s naším podvědomím nám pomohou porozumět situacím, které se v našem životě dějí.
Myslíte, že to není možné? Zkuste se naučit tisíciletému umění, které nás fascinuje dodnes. Ano může se ho naučit každý.

OBJEVTE POSELSTVÍ VAŠEHO PODVĚDOMÍ

Proč se mi to děje? Některé věci nejde vysvětlit racionálně, protože mají karmickou příčinu, vychází z minulých situací a jejich stop v našem podvědomí. Fascinují vás, že v sobě nesete všechny odpovědi? S Karmickou arkánou je můžete odhalit.

ZÁSADNÍ POSUN V ŽIVOTĚ I KDYŽ NEVÍTE JAK

Pokud cítíte, že potřebujete udělat zásadní posun v životě a nevíte jak, nebo na to nemáte dost sil, zasvěcovací román je tím správným katalyzátorem. Věříte v karmu a přete si vyřešit zásadní karmické propletence, které Vás v tomto vtělení blokují a dokola se opakují. Stigmata karmy Vám odstartují v životě pouť za osvobozením.

ZJISTĚTE VÍC O SVÉM ŽIVOTĚ

Karmická Arkána má schopnost vytvořit most mezi tím, co o sobě víte, a tím, co o svém životě nevíte. Chtěli byste o sobě a svém životě zjistit to, co vám umožní pochopit situace, které prožíváte a najít z nich cestu ven? Objevte to díky tarotu Karmická Arkána a výkladové knize.

ZASVĚCENÍ SPECIAL

Zasvěcení Special v kartě IV CÍSAŘ skrze tajemství šifry mistra Berniniho a těla Ježíše Krista v Římě, v kartě XVII HVĚZDA skrze propojení informačních vesmírných sfér a vás, a v kartě XXII POUTNÍK, kdy prožijete a pochopíte principy mechaniky počítačové hry váš Život

Po 16 letech je tu druhé vydání oblíbeného tarotu Karmická Arkána a neuvěřitelný autobiografický zasvěcovací román procházející každou kartu karmického tarotu.

Máte už svůj román a karty?

Objednejte si je.

O autorovi

Je jedním z nejzkušenějších žijících mistrů meditace na světě, kdy tím, že suchou cestu realizoval bez žijících učitelů, jeho zkušenost s jejím završením je intenzívní a krok za krokem ryzí. Je rozenou veličinou tantry pravé i levé ruky, jeho zkušenosti v tantrické sféře jsou nevídané, a ač on sám preferuje k Nirváně cestu suchou, svěřil se, že souhlasí s texty upanišád, které sdělují, že cestou k osvícení pro hledače v době dnešní Kalijugy, je cesta tantry.

Jako tantrik „staré školy" je také jedním z největších specialistů na záhrobí na světě, je často vyhledáván, aby pomohl bloudícím duším najít klid.

Je jedním z nejlepších vizionářů, astrologů a tarotářů, které můžete na této zemi potkat. Je unikátním guruem mnoha studentů napříč světadíly. A tak přejeme všem hledačům, aby kdykoliv se ocitnou na své cestě v bodě, kdy budou potřebovat radu realizované duchovní bytosti, věděli, jak najít JahRu nebo jak nalézt některou z jeho desítek knih, které napsal pro všechny poutníky k nesmrtelnosti.

Jaroslav Dobeš, známý jako Guru Jára.

Jaroslav Dobeš, známý jako Guru Jára

„Celý život reagujeme na úkoly zvenčí a pokyny zevnitř. My máme všechno, jako když vysadíte běžce a dáte mu buzolu, tak se neztratí. Stejně to máme i my, jen se to musíme naučit používat. Vy si pak volíte tu nejlepší mapu života a najednou jste na správném místě ve správný čas a využíváte příležitostí, které vám přicházejí.“ To je jeden z principů, které ve své práci s lidmi Guru Jára využívá.

„Tarot Stromu života – PoeTree Tarot – vznikl pro mé studenty, aby jim napomohl k návratu Domů, ať už má jejich domov podobu rajské zahrady, anebo formu Absolutna. “

 

Objednat román a tarot Karmická Arkána

Už jen objednání knihy Stigmata karmy otevře bránu do světa, ve kterém každá drobná situace nese v šanci na vykročení z karmy.

A to stojí za to!

Zasvěcovací román Stigmata Karmy - kniha
1500 Kč
-
zasvěcovací román Stigmata karmy 824 stran , autobiografický román, o spirituálním probouzení a duchovní realizaci v moderní Itálii


Balíček - karmická a astrální arkána - zasvěcovací knihy a taroty
2212 Kč
-
speciální balíček obsahuje zasvěcovací román Astrální arkána, zasvěcovací román Stigmata karmy plus první a druhý dílu tarotu, které obsahují dvakrát 22 tarotových karet s výkladovou knihou

ušetřete 25 %

Běžná cena 2949 Kč
Balíček - kniha stigmata karmy a tarot karmická arkána
1658 Kč
-
balíček obsahuje , zasvěcovací román Stigmata karmy plus druhý dílu tarotu, který obsahuje 22 tarotových karet s výkladovou knihou


ušetřete 15 % v


Běžná cena 1950 Kč

Napište nám

Máte zajímavé podněty, připomínky, zážitky s knihou nebo nám prostě chcete jenom napsat? Můžete tak učinit prostřednictvím následujícího kontaktního formuláře.fb

Nirvana Tree z.s.

info@nirvanatree.cz

tel: 774 221 099

Scroll to top